Dukla – Devin 2017

Štyria blázni (Júlia, Peter, Dušan, Vašo) ze Strečna na trase krížom cez Slovensko…
Fotografie z našej cesty
Rozpis našej trasy ako sme putovali

Log in to post an entry

57 entries.
Dusan wrote on 12. augusta 2017 at 11:03
V noci sme prezili utok mysi, straty boli male - jedna horalka. Bohuzial nas opustila Julka. Sily aj vole bolo, no achilovka bola proti. Dnes sme si dali gelku vyzvu, uvidime vecer...
Laco wrote on 11. augusta 2017 at 20:34
Idete ako dobre namazaný stroj, držíme palce, nech vám to šlape aj naďalej
Ivuška wrote on 11. augusta 2017 at 13:29
Liečivá voda z kúpeľov vám aj otlaky vylieči. :-)Držíme palce pri zdolávaní mét. Poctivo vás sledujeme na nete.
Dusan wrote on 11. augusta 2017 at 11:54
Dorazili sme do kupolov Stos. Vcera sme chceli pohodovku ale nakoniec z toho bolo klasickych 36 km:-( Spali sme na vyhliadke Kloptan, celkom prijemna noc, vraj tam chodieva medved, ale nas obisiel nadaleko... Dosli nam ostre naboje, tak ak by sa niekde chceli pridat posili, privitame vzor 52.
Obertovci wrote on 10. augusta 2017 at 18:01
Turisti, na povzbudenie Vám posielame krátku básničku...mnohí sa v nej nájdete 😀 Partizáni zo Strečna, čaká ich túra náročná. Dukla, Devín pamätník nepomôže ti už nik. Hory, chodník, asfaltka spotení jak prasiatka. Cez deň slnko pečie, chytajú nás kŕče. Žiadna krčma po ceste, výhodniari blázni ste! Bez piva sa nedá žiť, musíme len vodu piť. Dušky navigátor je, hádam správnu cestu vie. 20-30 kilákov, predbehneme vojakov a oslobodíme Slovákov. Ruksaky ťažké máme, no muníciu v nich nemáme. Slnko večer zapadá, je tu super nálada. Stany večer staviame a do nich si líhame. Sem-tam niekto zachrápe a hneď má buchnát na chrbte. Takto si my žijeme, do Blavy sa tešíme.

Mapu a všetky informácie na nej poskytuje portál CestaSNP